EN  |  FI  |  LV  |  LT  |  EE

Directo - web ERP programmatūra jau kopš 2000. gada

 

Directo ir web bāzēta programmatūra ar plašu funkcionalitāti un ir pieejama lietotājiem ilgāk nekā jebkura cita  programmatūra

, kura piedāvā ERP (enterprise resource planning) programmatūras tradicionālās iespējas ar mūsdienu uzņēmuma vadības rīkiem, kā arī augstas kvalitātes servera pakalpojumus un klientu atbalstu. Directo ir daudz vairāk priekšrocību salīdzinājumā ar tradicionālo finanšu programmatūru. Lasīt vairāk  šeit.

 

Directo ir īpaši piemērots starptautiskiem uzņēmumiem,

Jo lietotāja saskarne ir dažādās valodās (piemēram, Angļu, Latviešu, Igauņu, Lietuviešu). Visās Baltijas valstīs ir pieejams lietotāju atbalsts un ieviešanas pakalpojumi. Piekļuve internetam padara īpaši vieglu, ģeogrāfiski tālu esošu uzņēmumu administrēšanu. Šobrīd mūsu klienti ir atrodās vairāk nekā 10 dažādās Eiropas valstīs.

 

Apjomīgas analīzes iespējas un efektīvs darbs ar liela apjoma datu bāzi

padara  Directo piemērotu vidējiem un lieliem uzņēmumiem, tajā pašā laikā šī pati funkcionalitāte ir pieejama arī maziem Directo klientiem. Sevišķi izdevīgs Directo ir uzņēmumiem, kuri paplašina savu darbību.

Directo var iznomāt tieši no Directo reģionālā distributora vai no daudziem tā  pārstāvjiem. Tas sniedz klientam iespēju  izvēlēties sev piemērotākos pakalpojumus un  Directo pārstāvi, cenas visiem pakalpojuma sniedzējiem ir vienādas. Skatīt sīkāk Datasheet (PDF, 284 Kb)

 
 

Kontakti

 Directo SIA, Brīvības gatve 221, 5 st., Rīga, LV-1039, Latvija
 

Directo

 Telefons +371 67704491, e-mail support @ directo .lv