Brief

“Iesākumā jau ar skepsi skatījāmies uz jaunu grāmatvedības programmu, jo iepriekš īsā laikā nācās pamainīt divas programmas un šī bija jau trešā. Bet tieši Directo mūs pārsteidza un tiešām ļoti atviegloja ikdienas darbu jau pašā sākumā pat sākot ar datu pārnešanu, vajadzīgo atskaišu pielāgošanu. “

Solution

“Programma ir ļoti ‘’draudzīga’’, lai visus datus pārnestu uz excel, kas ļauj variēt ar informāciju visdažādākajos variantos. Ja citās grāmatvedības programmās par pielāgošanu un konfigurēšanu ir jāmaksā lielas naudas, tad “Directo” ir šajā ziņā fleksibls un ļoti ērti pielāgojams katras firmas vajadzībām. Tā kā esam starptautiska loģistikas firma, vadība vēlējās ieviest vienotu grāmatvedības programmas izvēli visās valstīs, proti, Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Zviedrijā, Somijā, Polijā, ko “Directo” arī piedāvā, kas ir ļoti liels pluss, ka tajā var strādāt dažādās valodās. Vēl jo vairāk, mums bija nepieciešama specifiska atskaites izveide, ko “Directo” programmētāji izstrādāja īsā laikā. Vēl ļoti nozīmīgi, kontrolēt maksājumu termiņus, debitorus ir pārskatāmi un ērti. Esam ļoti apmierināti ar klientu apkalpošanas speciālistiem, kuri tiešām ļoti ātri un operatīvi palīdz atrisināt mums vajadzīgos jautājumus. Pilnai laimei būtu, ja “Directo” varētu rēķināt arī algas, ko pašlaik veicam atsevišķā programmā, bet ceram, ka pie tā tiek strādāts un nākotnē tiks ieviests. Lielu paldies sakām arī Directo Latvija uzņēmuma vadītājam Kārlim, kas ir īstajā vietā un savas nozares profesionālis, tieši viņš lieliski māk sarežģītas lietas parādīt kā vienkāršas.”

Result

“Viennozīmīgi varam teikt, ka esam ļoti apmierināti ar programmas vienkāršumu, ērtumu, klientu atbalstu un iesakām jebkuras nozares firmām!”  >> Iveta Stivriņa, SIA HRX  Finanšu speciāliste

SIA HRX

www.hrx.lv
Starptautisks loģistikas uzņēmums
Kravu pārvadājumi

Brief

“Iesākumā jau ar skepsi skatījāmies uz jaunu grāmatvedības programmu, jo iepriekš īsā laikā nācās pamainīt divas programmas un šī bija jau trešā. Bet tieši Directo mūs pārsteidza un tiešām ļoti atviegloja ikdienas darbu jau pašā sākumā pat sākot ar datu pārnešanu, vajadzīgo atskaišu pielāgošanu. “

Solution

“Programma ir ļoti ‘’draudzīga’’, lai visus datus pārnestu uz excel, kas ļauj variēt ar informāciju visdažādākajos variantos.
Ja citās grāmatvedības programmās par pielāgošanu un konfigurēšanu ir jāmaksā lielas naudas, tad “Directo” ir šajā ziņā fleksibls un ļoti ērti pielāgojams katras firmas vajadzībām.
Tā kā esam starptautiska loģistikas firma, vadība vēlējās ieviest vienotu grāmatvedības programmas izvēli visās valstīs, proti, Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Zviedrijā, Somijā, Polijā, ko “Directo” arī piedāvā, kas ir ļoti liels pluss, ka tajā var strādāt dažādās valodās.
Vēl jo vairāk, mums bija nepieciešama specifiska atskaites izveide, ko “Directo” programmētāji izstrādāja īsā laikā.
Vēl ļoti nozīmīgi, kontrolēt maksājumu termiņus, debitorus ir pārskatāmi un ērti.
Esam ļoti apmierināti ar klientu apkalpošanas speciālistiem, kuri tiešām ļoti ātri un operatīvi palīdz atrisināt mums vajadzīgos jautājumus.
Pilnai laimei būtu, ja “Directo” varētu rēķināt arī algas, ko pašlaik veicam atsevišķā programmā, bet ceram, ka pie tā tiek strādāts un nākotnē tiks ieviests.
Lielu paldies sakām arī Directo Latvija uzņēmuma vadītājam Kārlim, kas ir īstajā vietā un savas nozares profesionālis, tieši viņš lieliski māk sarežģītas lietas parādīt kā vienkāršas.”

Result

Viennozīmīgi varam teikt, ka esam ļoti apmierināti ar programmas vienkāršumu, ērtumu, klientu atbalstu un iesakām jebkuras nozares firmām!”  >> Iveta Stivriņa, SIA HRX  Finanšu speciāliste

Sazinies ar mums!
Lūdzu, aizpildiet zemāk redzamo veidlapu. Mūsu tirdzniecības pārstāvis sagatavos demo datu bāzi un sazināsies ar Jums.