DOKUMENTU VADĪBA

Dokumentu vadība ir lielisks rīks uzņēmumiem, kam ir liels dokumentu apjoms. Dokumentiem var piekļūt no jebkuras vietas, kur vien ir interneta savienojums. Arī mazākiem uzņēmumiem ir ērti, ka katrs dokuments ir skanēts un strukturēti glabājas vienuviet – DIRECTO.

Galvenās dokumentu vadības iespējas:
> Dokumenti var tikt glabāti savstarpēji pakārtotās mapēs. Šo mapju hierarhijā var noteikt piekļuves tiesības, piemēram, konkrētai darbinieku grupai liegt piekļuvi konkrētai mapei.

> Pateicoties integrācijai ar MS Office, dokumentu nogādāšana DIRECTO ir ātra – dažu ”klikšķu” jautājumus. Dokumenti uz DIRECTO var tikt nosūtīti no Word, Excel, kā arī Windows Explorer. No MS Outlook uz DIRECTO var tikt sūtīts viss epasts vai tikai tā pielikumi.

> Papildus tam, ka dokumentus iespējams meklēt pēc to parametriem (radītājs, datums, tips, nosaukums u.c.), dokumentus var meklēt pēc to teksta satura, ja dokuments ir PDF formātā.

> Piekļuves tiesības gan darbiniekam, gan darbinieku grupai var tikt noteiktas dažādos līmeņos – tikai apskatīt dokumentu vai papildināt, vai dzēst. Ja nepieciešams, piekļuve var tikt noteikta par katru dokumentu atsevišķi. Turklāt, piekļuvei var noteikt laika ierobežojumu.

> Katram dokumentam var būt neierobežots skaits versiju, tātad, dokumentu vēsturiskās versijas paliek pieejamas. Primāra vienmēr ir pēdējā versija (kad veido dokumenta jaunu versiju, iepriekšējā tiek noslēgta un vairs nav maināma) tomēr vēsturiskās versijas joprojām ir pieejamas lasīšanai.

> Ar TWAIN atbalstošu skeneri ir iespējams nosūtīt dokumentu tieši uz Dokumentu vadības moduli. Ja to pieļauj skeneris, uz Dokumentu vadības moduli varat sūtīt arī lielus dokumentus izmantojot  ”feederi” (arī abpusējus dokumentus).

> Kad lietotājs izdzēš dokumentu, dokuments nonāk Miskastē, kur tas glabājas mēnesi, lai kļūdas gadījumā to var atjaunot. Jebkurā gadījumā, failiem un citiem datiem katru nakti tiek veidotas rezerves kopijas.

Sazinies ar mums!
Lūdzu, aizpildiet zemāk redzamo veidlapu. Mūsu tirdzniecības pārstāvis sagatavos demo datu bāzi un sazināsies ar Jums.